Про компанію

На сьогоднішній день спеціалістами ТОВ „Аудиторська фірма „Капітал Груп” надається широкий спектр аудиторських послуг, з юридичної підтримки в судових, податкових та інших органах влади, з управлінського консультування, інвестування тощо.

Компанія працює на ринку аудиторських та консалтингових послуг України вже понад 13 років.

З багатьма з них співпраця продовжується більше десяти років за комплексними аудиторськими проектами.

Відповідальність за результати аудиторських послуг:

Ми несемо матеріальну відповідальність за невиконання або неналежне виконання послуг.

Професійна відповідальність Аудиторської компанії "Капітал груп" застрахована на суму 
10 000 000,00 гривень.

Протягом останніх двох років компанія значно посилила свої позиції на ринку аудиторських та консалтингових послуг, зокрема, зросла кількість клієнтів, що належать до великих міжнародних компаній та представництв нерезидентів в Україні.

Наша репутація підтверджена високими позиціями в рейтингах і постійними клієнтами.

Результатами проведеного нами міжнародного аудиту користуються іноземні компанії, що володіють бізнесом в Україні.

Окрім цього, ми володіємо значним досвідом виконання проектів по аналізу операцій і об'єктів купівлі - продажу (due diligence) для інвестиційних і девелоперских компаній.

Спеціалісти компанії: сертифіковані аудитори та бухгалтери (MBA, сертифікати аудитора, ACCA DipIFR (диплом з Міжнародних стандартів фінансової звітності), CAP/CIPA), зі значним практичним досвідом роботи в сфері бухгалтерського та податкового обліку, фінансів та господарського права.

Наша мета – надання професійних послуг, які підвищують цінність клієнта. Принципи нашої роботи відповідають сучасним вимогам бізнесу.